Hakkımızda

Alvin&Su Meşrubat San. Tic. Ltd. Şti. olarak 01.01.2013 yılından bu yana pazarlama ve dağıtım alanında müşterilerimize hızlı, kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Pürsu, Abant Su, Ahbap Su, Freşa, Tukaş, Koska, Vatan, Komili, Salat, Kırlangıç, Eriş Un, Mutlu Makarna, Berrak, Maylo, Sofia, Tchibo, Caprisun gibi ürünlerin İstanbul-Avrupa yakası ana distribütörlüğünü yapmaktayız.

Kuruluş tarihinden bugüne kadar, tüm çalışmalarında dinamik ve yenilikçi yaklaşımı ile istikrarlı , sürdürülebilir ve kalıcı büyümeye özen göstermiştir. Şirketimiz FMCG sektöründe, pazar lideri olan markaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Şirketimize duyulan güven çerçevesinde her zaman kaliteli hizmet vermeyi ve sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

Bugün 2500’ü aşkın müşterimize ulaşmaktayız. Gün geçtikçe genişleyen ürün yelpazesine sahip olup satış ve dağıtım sürecinde üretici firmaların öncelikli tercihi olmak için her gün yenilenmekte ve şirketimizi bir adım ileriye taşımaktayız.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yenilikçi vizyonumuz ile şirketimizi uluslararası standartlara taşımak için çalışmaktayız. Günümüz teknolojisine uygun lojistik ekipmanımız ve stok denetim sistemlerimizle her gecen gün gelişmekte ve hizmet kalitemizden ödün vermeden daha fazla noktaya ulaşabilmeyi hedeflemekteyiz.

Alvinsu meşrubat, aidiyet duygusu ile işini severek, inanarak yapan ve organizasyonumuzun bir parçası olmaktan gurur duyan çalışanlarımız ile yaratıcı ve geliştirici gücüne güç katmaya devam etmiştir. Sevkiyat, depo, planlama ve satış departmanlarında yapılan personel değişiklikleri ile aramıza katılan her vizyoner arkadaşımız başarının birer parçası olmuştur

0 +

Aktif Müşteri

0

Dağıtım Aracı

0 +

Başarılı Teslimat

Vizyonumuz

Hızlı tüketim ürünleri pazarlamasında uygun fiyat ,hızlı servis  ve geniş ürün yelpazesi ile bölgesinin başarılı  bir distribütör  olmak.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak , hizmet sonrası sağladığımız güvenilir ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi olmak , çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak .